Програми Благодійного Фонду «Споріднення»
 

«Здоров’я майбутнього» 

 

 

 

Індивідуальна допомога оздоровленню людини або відновленню організму після нещасних випадків, включаючи допомогу в зборі коштів для обладнання, відтворюючого функції життєдіяльності.

 Допомога лікувальним, оздоровчим, реабілітаційним закладам або іншим організаціям, діяльність яких спрямована на розвиток людини. Читати далі...

  

«Ліквідация наслідків катастроф»

 
Програму ЗАКРИТО.

Допомога в ліквідації наслідків природних і техногенних катастроф, допомога постраждалим внаслідок катастроф, збройних конфліктів і нещасних випадків, а також біженцям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах. Читати далі..

 

 

«Вшануймо освітян»

Програма «вшануймо освітян» націлена на сприяння розвитку освітніх закладів країни та допомогу працівникам освіти.

 Будучи батьками, та , ведучи дитину до освітнього закладу, ми сподіваємось на отримання дитиною глибоких та стабільних знань, на професійність та мудрість педагогів, на ставлення до кожної дитини як до особистості, із вшануванням особливостей тендітного віку.

 А чи достатньо суспільство зробило, щоб освітяни гідно впроваджували в життя очікування батьків? Чи достатнє матеріальне забезпечення освітян для їхнього власного життя та підтримки їхніх родин? Чому переважна більшість педагогів дитсадків або похилого віку, або самі ще діти віком аж років дев’ятнадцяти-двадцяти? Чи не виснажуються шкільні педагоги наших дітей задля достатку у власних родинах на додаткових роботах або репетиторстві до пізнього вечора? Чи сумісні очікування батьків від освітніх закладів з матеріальним та фізичним станом освітян та середньою кількістю дітей у групі чи класі?

Почнемо зміни! допоможемо освітянам!

 

Поддержка педагогов и сотрудников, более половины которых - волонтеры

 

«Родинність»

Допомога усиновленню.

 

«Знахідки минулого»


Сприяння дослідженням культурної спадщини.

  

«Мама після Декрету»

Програма «Мама після Декрету» націлена на соціальну та професійну адаптацію матусь-одиначок після декретної відпустки. Програма сприяє оновленню/підвищенню професійних навичок або обладнанню місця діяльності, необхідних для відновлення їхньої трудової зайнятості. 

 

  

 

Як допомогти?

ГРОШИМА РЕЧАМИ         ІНФОПІДТРИМКОЙ       СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ    ІНШЕ